Korzyści

Bezpieczeństwo

-1-

Bezpieczeństwo użytkowników jest najważniejsze

Korzystanie z opon dopasowanych pod względem wykonywanej pracy, rodzaju nawierzchni i warunków pogodowych pozwala uniknąć szkód i zapewnia bezpieczeństwo osób. Wyposażenie samochodu ciężarowego w odpowiednie opony ma wpływ na jego prowadzenie a także przyczepność i właściwości jezdne. Wybór ten jest związany z warunkami użytkowania pojazdu i powinien być oparty o wskazówki specjalisty, tak aby zwiększyć bezpieczeństwo i komfort użytkowników.

Wspólna praca na rzecz bezpieczeństwa

Firma MICHELIN oferuje szeroką gamę opon i usług przeznaczonych dla samochodów ciężarowych i autobusów. Pozwalają one na użytkowanie z pojazdu w każdych warunkach oraz zapewniają przyczepność i skuteczność hamowania, spełniając wymagania użytkowników pod względem bezpieczeństwa osób, przewożonego ładunku i pojazdu oraz pozwalając dotrzymać wyznaczonych terminów dostaw.

Zapewnienie bezpieczeństwa wymaga korzystania z zaawansowanych technologii

MICHELIN XLINE Energy: stworzone w oparciu o prawdziwe potrzeby, sprawdzone w rzeczywistych warunkach

MICHELIN X MultiWay 3 D: doskonałe właściwości hamowania!

Zapewnienie bezpieczeństwa wymaga wysokiej jakości produktów

Jakość stanowi priorytet dla firmy MICHELIN. Podczas produkcji każda opona poddawana jest wielu testom, a rygorystyczne procesy kontroli jakości są takie same w każdym z zakładów zarówno we Francji, jak i poza nią. Pozwala to zapewnić wysoką jakość wszystkich opon firmy MICHELIN.